KONST / Litografier / Färglitografi 12191027
nr 1219 1027
Jakob Dahlgren
(f. 1970), Sverige
Färglitografi, "Gud uppfinn nåt nytt". Signerad, daterad -98, numrerad 14/320, bladets mått: 37x28 cm
Jakob Dahlgren, svensk konstnär född 1970 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:56:03
25/11 15:17:57